Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4 5

Hodinový manžel - ServisProVášDomov.cz

Chybí Vám doma mužská ruka nebo nemáte čas? Hodinový manžel je muž, který je zručný, technicky nadaný, nápaditý a dokáže mnoho věcí od mnoha ...

1.máje 98/27, Karlovy vary

King Koil - Royal Comfort s.r.o.

Firma Royal komfort je výhradním dovozcem špičkových matrací a lůžek americké značky King Koil a polštářů a dek německé firmy Muldorfer pro Čes...

Moskevská 1796, Karlovy Vary

KALIBRA NOVA, s.r.o. - Montáže oken a dveří- Prodej plastových oken- Výroba oken a dveří

Zajišťujeme vyrábíme, dodáváme a montujeme plastová okna a dveře z profilu Trocal, hliníková okna a dveře z profilu Reynaers, RC Systém a Sapa. Gar...

Hroznětínská 183, Otovice

E.staw

Nabizíme rekonstrukce bytu a domú , zakladové desky , hydroizolace , hrubé stavby , zemní práce minibagrem a traktorbagrem, dále ruční kopaní , ploty z KB bloku , zajistíme kompletní elektroistalaci z revizemi a instalatérské práce , veškeré pomocné a uklidové prace .

Nejdek

ALCOM, spol. s r.o.- Prodej zabezpečení domů a bytů

Nabízíme prodej, montáže a servis, alarmy, požární signalizace, antény, satelity, domovní telefony, přístupové systémy, ozvučení a kamery.

U Koupaliště 874/18, Karlovy Vary-Rybáře

Jaroslav Fikač - Styl- Prodej nábytku z masivu

Zajišťujeme prodej dřevěného nábytku z masivu ve skandinávském stylu. Nabídka skříní, komod, TV stolků a vitrín.

Kpt. Jaroše 199/1, Karlovy Vary-Dvory

Sortim Karlovy Vary, s.r.o. - Prodej podlahových krytin

Nabízím nabídku velkoobchodní i maloobchodní prodej dřevěných a laminátových podlah, deskovin, dveří, oken, parketových laků a olejů na podlahy.

Závodu míru 806/70a, Karlovy Vary-Stará Role

Bíba - zahradní architektura, s. r. o.

Poskytujeme komplexní služby pro vaší zahradu - od zpracování projektu přes realizaci a údržbu. Dále provádíme správu parků a chráněných území, inventarizaci porostů, povolení ke kácení.

Habartov

Matrace SERTA

Firma Serta® je největším výrobcem matrací v USA a jedním z největších světových výrobců matrací vůbec. Značka Serta® patří mezi nejuznávan...

Moskevská 1796/64, Karlovy Vary

Royal Comfort - Mühldorfer

Firma Muhldorfer je německý výrobce vyrábějící nejkvalitnější polštáře a přikrývky na světě s důrazem na kvalitu a výběr přírodních surov...

Moskevská 1796/64, Karlovy Vary

dumkv.cz

Provádíme audity technického stavu nemovitostí, odhady nemovitostí, měření radonového rizika, snímkování termokamerou. Vypracujeme pro vás energetický štítek vašeho domu.

Příčná 2, Karlovy Vary

Moravec a syn koberce - nábytek

Nabízíme všechny druhy kancelářského a bytového nábytku a všechny druhy podlahových krytin. Nabízíme koberce, PVC, lina, parkety, mozaiky, plovoucí podlahy. Broušení parket a veškeré podlahářské práce. Odvoz, pokládka PVC a koberců a montáž kuchyní - zdarma.

Chebská 65/53, Karlovy Vary-Dvory

Údržba domů a zahrad

Provádím pravidelnou údržbu zahrad, rovnání pozemků, výstavbu opěrných a okrasných zídek, veškeré renovace, stavby altánů, realizaci skalek a je...

Radošov 241, Kyselka

ROEDER HTS cz - Prodej montovaných a přenosných hal- Výroba stanů- Textilní a membránová architektura

Zajišťujeme montované haly, party stany a prodej, pronájem, bazar a montáž, demontáž a výstavba. Nabízíme na prodej haly a stany tenisové, jezdecké...

T. G. Masaryka 820/42, Karlovy Vary

Podlahy Mareček- Pokladačství a obkladačství - Prodej podlahových krytin - Prodej plovoucích podlah

Nabízíme nabídku vyhledávané podlahové studio s širokou nabídkou plovoucích podlah. Nabízíme laminát, dřevo, korek, PVC, linolea, koberce, parkety, renovace parket, vše včetně příslušenství, obklady schodů, vyrovnávky, mozaiky, lišty, laky. Vše dodáme a namontujeme.

Závodu míru 44/122, Karlovy Vary-Stará Role

AWAKE - chovatelská stanice Beauceronů

chov. stanice pro plemeno Beauceron

Olbrachtova 232/2, Cheb

Ing. Josef Neuwirth - Projekt AA- Prodej bazénů a příslušenství- Prodej saun - Prodej solária

Zajišťujeme dodáváme včetně montáže privátní i veřejné, vestavěné sauny, saunové domky, bazény, zastřešení bazénů, solária, infrasauny, vířivé vany, fitness, parní lázně, balnea, krby a saunové doplňky. Dlouholetá tradice. Servis a poradenství je samozřejmostí.

Sokolovská 139/115, Karlovy Vary-Rybáře

Nábytek na rozcestí - Prodej sedacího nábytku- Prodej ložnic- Prodej postelí a válend

Nabízíme prodáváme stylový, ratanový i obývací nábytek, čalouněné i kožené sedací soupravy, sektorové kuchyně i kuchyně na míru. Dále nabízíme skříně, postele, ložnice, nábytek z masivu, stoly, židle a bytové doplňky. Odvoz, odnos, montáž a splátkový prodej.

Sokolovská 6/135, Karlovy Vary-Rybáře

Biomasa, s.r.o.

Provádí výstavbu kotelen na tuhá paliva na klíč pro obytné domy i průmyslové objekty, výrobu komponentů pro kotelny. Od projektu, přes realizaci až po jejich následný servis a údržbu. Dále prodej kotlů a příslušenství včetně montáže, prodej pelet.

Keramická 92/6, Březová

Metaloterm, s.r.o.- Kominictví

Zajišťujeme dodáváme a montujeme nerezové komínové systémy Metaloterm-ONTOP. Provádíme návrhy a výpočty spalinových cest, revize, autorizované měření malých zdrojů. Vložkování, kouřovody, třívrstvé komíny, spalinovody pro dieselagregáty do 5000Pa.

Strahovská 170, Karlovy Vary-Olšová Vrata

Nábytek Vagas - Prodej kuchyní - Prodej sedacího nábytku- Prodej kancelářského nábytku

Nabízíme sektorový nábytek i luxusní kuchyně. Kuchyňské studio a kuchyňské linky máme na každé prodejně v Karlovarském kraji a všech okresech. V...

Stará Kysibelská 1083/44, Karlovy Vary-Drahovice(areál Penny Market)

MODEL - INTERIER- Prodej dlažeb a obkladů- Prodej sanitárního vybavení - Koupelnová studia

Zajišťujeme vše pro koupelny. Prodáváme kompletní vybavení koupelen včetně obkladů a dlažeb. Nabízíme grafické návrhy a rozpočty. Dále nabízíme bazénový a schodišťový program, venkovní protiskluzové dlažby.

Závodu míru 300/72, Karlovy Vary-Stará Role

G.O.T. group, s.r.o. - Prodej oken a dveří - Prodej dveří- Prodej dřevěných oken

Zajišťujeme prodej a montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří, demontáž, likvidace a zednické začištění. Dále nabízíme žaluzie, rolety, zimní zahrady, markýzy, domovní stříšky, parapety a sítě proti hmyzu.

Hlavní 81/31, Dalovice

Ronn-Drain-Complet, s.r.o.- Prodej stavebních prvků- Čištění a dekontaminace vod a půdy- Výroba sklolaminátů a dalších kompozitů

Zajišťujeme dodáváme RONN kompozity - profily a rošty včetně montáže. Vyrábíme lávky, shody, žebříky, zrcadla mostů - určené pro energetiku, chemický průmysl, vodní hospodářství, dálnice a další průmyslové oblasti. Provádíme projekční servis zdarma.

Jáchymovská 1, Karlovy Vary

Karlovarská stavební s.r.o.- Prodej plastových oken- Rekonstrukce a přestavby - Zateplování fasád

Zajišťujem provádíme kompletní zateplení a revitalizaci cihlových a panelových domů. Realizujeme strojní a fasádní omítky. Prodáváme a vyměňujeme okna a dveře značky VEKA. Nabízíme poradenství, vyprojektování a financování objektů.

Dělnická 456/2, Karlovy Vary-Rybáře

STEEN QOS, s.r.o. - Prodej nářadí a nástrojů- Prodej zahradní techniky- On-line prodej potřeb pro bydlení

Nabízíme naší společnost je ryze česká společnost, která je výhradním dovozcem pro ČR a SR. Prodáváme elektrické ruční nářadí, dřevozpracující stroje a zahradní techniku značky Sharks a prodejcem kompresorů a příslušenství značky Black & Decker.

K Lanovce 395, Jáchymov

VODOCENTRUM - W a M, s.r.o.- Prodej krbů a krbových kamen- Prodej koupelnového vybavení - Prodej čerpadel

Nabízíme prodáváme sanitární vybavení a topenářskou techniku. Nabízíme - sanitární keramiku, sprchové kouty, vany, baterie, koupelnové doplňky, trubky, jímky, izolace, kotle, krby, radiátory, čerpadla, ohřívače vody, ventily a ostatní příslušenství.

Fričova 411/4, Karlovy Vary-Bohatice

SKLOPLAST OSTROV, s.r.o. - Prodej plastových oken

Nabízíme vyrábíme plastová okna nové generace kvalitního profilu ALUPLAST IDEAL INTERTEC s druhy profilů až po 5-ti komorový v škále barev a kování MACO s mikroventilací. Dodáváme dveře, garážová vrata, zasklívání lodžií, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu.

Rosnická 118, Karlovy Vary-Sedlec(areál Agropol)

TVZ - Topení voda zásobování- Instalatérství a topenářství- Prodej kotlů - Prodej krbů a krbových kamen

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej sortimentu voda, topení, plyn, čerpadla, expanzomaty, filtry a vybavení koupelen. Prodáváme krby a krbová kamna, krbové vložky, kotle, bojlery, vany, baterie, umyvadla, záchody, spojovací materiály, měď, trubky.

Sokolovská 5/124, Karlovy Vary-Rybáře

NÁBYTEK PARTNER- Prodej postelí a válend- Prodej sedacího nábytku - Prodej kuchyní

Zajišťujeme kuchyně na míru, postele, matrace, rošty, ložnice, komody, vodní postele, obývací stěny, sektorový a masivní nábytek, sedací soupravy - čalouněné i kožené. Dále prodáváme stoly, židle, dětské i studentské pokoje, skříně posuvné i klasické.

Šumavská 1737/30, Karlovy Vary

Tovoz JV, s.r.o.

Provádí projektové, topenářské, instalatérské, plynařské a drobné zámečnické práce. Dělají montáž a prodej plynových kotlů. Voda - zajistí bytové a průmyslové rozvody, strojní čištění kanalizací.

Krušnohorská 792, Ostrov

HODINOVÝ MANŽEL - POMUZEME-VAM.CZ

Hodinový manžel - manžel na hodinu - váš domácí servis Nabízíme Vám: 1.Chcete s něčím doma pomoci? Sestavíme nový nábytek, připevníme st...

Vitězná 51, Karlovy Vary

ROLTECH, spol. s r.o. - Prodej oken a dveří- Výroba oken a dveří - Výroba vchodových dveří

Zajišťujeme geze, Gluske, BKV, Dr.Hahn, Renson, Vinköls, KFV - renomovaní výrobci, jejichž komponenty Vám nabízíme. Pro Vaší výrobu nebo montáž ok...

Jana Švermy 539, Kadaň

Stavební výplně, a.s.- Výroba eurooken - Výroba plastových oken- Prodej oken a dveří

Zajišťujeme plastová, dřevěná a špaletová okna. Vyrábíme dveře, obloukové i hliníkové výplně, eurookna a garážová vrata. Dodáváme automatic...

Botanická 252/6, Dalovice

Karlomix - Trade, s.r.o. - Prodej nářadí a nástrojů- Půjčovna nářadí - Prodej stavebního materiálu

Nabízíme stavebniny nabízejí stavební materiál, střešní krytiny, zateplovací systémy, izolace, spojovací materiály, pracovní oblečení. Míchání barev a laků na počkání. Nabízíme půjčovnu a prodej profi nářadí, pracovních plošin a malé stavební mechanizace.

Karlovy Vary-Rosnice 63,

KV RESTAV, s.r.o.- Prodej oken a dveří - Výroba oken a dveří - Prodej vrat a bran

Nabízíme plastová okna, plastové a hliníkové dveře z profilů TROCAL a Reynaers - výroba a prodej. Dodáváme vnitřní a venkovní PVC a AL parapety a ...

Holečkova 368/4, Karlovy Vary-Stará Role

KOS - KV, s.r.o.- Prodej stavební techniky - Pronájem stavební techniky - Prodej stavebnin

Nabízíme půjčovnu, prodej, pronájem, leasing a servis stavebních, stěhovacích výtahů GEDA a EMMINGHAUS. Dále nabízíme lešenářské vrátky, shozy suti, pojízdné, fasádní lešení a kozové lešení. Prodáváme nářadí pro klempíře RAU, stavební zařízení MüBA.

Plzeňská 1606/23, Karlovy Vary

OKNO - S- Prodej plastových oken- Prodej oken a dveří

Nabízíme jsme zavedená karlovarská firma. Prodáváme plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, dřevěná Eurookna ve 20 barevných odstínech. Dále nabízíme dveře, zimní zahrady, repliky historických oken, rolety, žaluzie. Dodávka a montáž.

Chebská 204/71, Karlovy Vary-Dvory

APT ALUPLASTEX - Prodej žaluzií a doplňků- Prodej vrat a bran

Zajišťujeme a vyrábíme, prodáváme a montujeme horizontální, vertikální a venkovní žaluzie, venkovní a látkové rolety, sítě proti hmyzu. Nabízíme garážová vrata výklopná, vrata rolovací, pojezdové a dvoukřídlové brány, markýzy, stínící doplňky Velux.

Stružná-Horní Tašovice 15,

ZÁBRANA, s.r.o.- Zemní a výkopové práce- Prodej pletiv a plotů

Nabízíme nabídku montáže a stavby plotů na klíč (rozpočty, realizace). Vyrábíme branky a brány, zámečnictví, servis, prodej pletiva pozink, pletiva PVC, svařované sítě PVC, sloupky, branky, příslušenství.

Krásný Les 22,

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?